Wszystkie kategorie

Profil firmy

Strona główna > O nas > Profil firmy

Tianjin Sunshine Valve Co., Ltd. iznajduje się w Dongli dzielnica, miasto Tianjin. Łączenie przemysłu i handlu w organiczną całość, it jest prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji i dystrybucji zaworów średniego, niskiego ciśnienia, zawór motylkowy, zawór zwrotny, zasuwa i zawór kulowy i tak dalej. Jego produkty spełniają standardy krajów rozwiniętych, podobnie jak ANSI,API, JIS, BS, DIN oprócz chińskiej normy. Jego projektowanie i rozwój produktów przyjmuje CAD, ponad 90% wysokiej jakości produktów jest eksportowanych do krajów Ameryki, Europy, Australii i Azji Południowej.    

Zarządzanie jakością jako przewodnik rozwoju. It ustanowiony niezawodny system zarządzania jakością. Wszystkie najwyższej jakości zawory są szeroko stosowane w światowych branżach: wodnej, elektrycznej, metalurgicznej, przetwórstwa ropy naftowej, chemicznej, spożywczej, medycznej i architektonicznej; Jej produkty cieszą się dużym uznaniem klientów. Nasze produkty zaworowe mają cieszył się dobrą reputacją i dobrą opinią w kraju i za granicą.

Kontrola jakości: cały proces odlewania, obróbka skrawaniem, zting, montaż, testowanie kontrola systemu zarządzania jakością ISO9001, rygorystyczne zapewnienie jakości w celu ustanowienia - Sunshine - obraz, budować - Sunshine - Marka.

Projektowanie i rozwój: wysokiej jakości zespół projektowy firmy, doskonałe środki projektowania i rozwoju, szeroko stosowany CAD / CAM, aby zapewnić, że -Sunshine -Struktura produktu bardziej zaawansowana, bardziej doskonała wydajność, ze światem synchronicznyrozmiar.

Produkcja i testowanie: wszystkie produkty są przetwarzane na obrabiarkach CNC i precyzyjne obrabiarki zapewniające wewnętrzną jakość zaworu. Przyjmuje test wydajności zaworu a zestaw sprzętu do testowania zaworów, aby upewnić się, że test jest wydajny i dokładny.

Nasza koncepcja biznesowa polega na dążeniu do użytkownika" satysfakcję i zapewnić użytkownikowi nasze produkty wysokiej jakości.